DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 24°C
Gök Gürültülü

Para Atıcılık Türkiye Şampiyonası sona erdi

Para Atıcılık Türkiye Şampiyonası sona erdi
13.02.2022
49
A+
A-

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu tarafından Ankara’da düzenlenen Para Atıcılık Türkiye Şampiyonası sona erdi.

Eryaman Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi’nde (TOHM) 14 kulüpten 44 sporcunun katıldığı organizasyonda madalya sahibi sporcular belli oldu.

Kategorilerine göre madalya alan isimler şöyle:

Erkekler 10 metre havalı tabanca (P1):

1-Cevat Karagöl

2-Murat Oğuz

3- Taha Yasin Küşmüş

Kadınlar 10 metre havalı tabanca (P2):

1-Aysel Özgan

2-Ayşegül Pehlivanlar

3- Gülay Uysal

25 metre tabanca karışık (P3):

1-Korhan Yamaç

2-Murat Oğuz

3-Yunus Bahçeci

50 metre ateşli tabanca karışık (P4):

1-Aysel Özgan

2-Ayşegül Pehlivanlar

3-Cevat Karagöl

Erkekler 10 metre havalı tüfek (R1):

1-Hakan Abakay

2-Mustafa Tuncel

3-Mehmet Aydın

Kadınlar 10 metre havalı tüfek (R2):

1-Çağla Baş

2-Suzan Çevik

3-Pervin Ayli Yağız

10 metre havalı karışık (R3):

1-Savaş Üstün

2-Erhan Coşkuner

3-Çağla Baş

10 metre havalı tüfek karışık (R4):

1-Hakan Çevik

2-Tayyar Sinankılı

3-Salih Yurtalan

10 metre havalı tüfek karışık (R5):

1-Hakan Çevik

2-Tayyar Sinankılı

3-Samet Akca

10 metre havalı tüfek karışık (R6):

1-Savaş Üstün

2-Erhan Coşkuner

3-Mustafa Tuncel

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.